מי אנחנו

אנו קבוצת עורכי דין ומטפלים משפחתיים, גברים ונשים, המוסמכים לגישור ולעריכת הסכמים באמצעות שיטת “גירושין בשיתוף פעולה”. אנו בעלי ניסיון רב שנים בעבודה עם משפחות במשבר גירושין, המאמינים כי ההתמודדות עם המשבר ואופן ניהולו צריכים להתבסס על משא ומתן, הקשבה, אמפתיה, תקשורת עניינית ובונה ותוך התייחסות לטובת הילדים.

אנו מסייעים למשפחה במשבר גירושין להתמקד בזכויות ובחובות המשפטיות מבלי לזנוח את המכשולים והמשברים הרגשיים, את טובת הילדים, את חשיבות הקשר ההורי העתידי ואת האינטרס של כל אחד לשמור את השני הורה מתפקד ומיטיב.

תהליך הגירושין המתבצע בעזרתנו מבוסס על הגעה להסכמות בכל הנושאים הכרוכים בגירושין, תוך שימת הילדים והמשפחה בראש סדר העדיפויות ותוך חיפוש פתרונות יעילים רגשית, כלכלית ופונקציונלית. אנו “תופרים” למשפחות את ההסכם הטוב בשביל כל משפחה ומשפחה.

התהליך מבוסס על עקרונות “גירושין בשיתוף פעולה” ועקרונות השיטה האדלריאנית, המאמינים ביכולתו וזכותו של כל צד לקחת אחריות על חייו ולבחור בדרך של כבוד הדדי ושיתוף פעולה, במטרה להגיע בסופו של יום להסכם, אשר ייתן מענה למירב הצרכים של הצדדים וילדיהם, ויוביל את ההורים להמשיך לתפקד ולתקשר לטובת הילדים, גם בתהליך וגם בחיים שלאחר הגירושין.

פעילויות אחרונות

סדנה בנושא שינוי הרגלים

אי אפשר להעיף הרגלים רעים דרך החלון, צריך ללוות אותם לאט לאט החוצה במדרגות”...

לאמן את הרצון

סדרת מפגשים על אומנות הבריאה וההגשמה.

משיחה “קשה” לשיחת “למידה”

כמאמנים, פעמים רבות אנו נדרשים לאמן על מטרת קיום שיחה קשה בעיקר במצב בו...

פרוייקט הכלה ושילוב בבתי הספר

תוכנית מכון אדלר ליישום חוק הכלה והשתלבות הינה תוכנית מאושרת ע"י משרד החינוך. התוכנית...