שאלות ותשובות

[vc_toggle title=”איזו תעודה אני מקבל ועל ידי מי היא מוכרת?” open=”false” width=”1/1″ el_position=”first last”]

התכנית מוכרת על ידי האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין.

תלמיד שיעמוד בכל הדרישות ויסיים את תכנית הלימודים במלואה, יקבל תעודת סיום המסלול התלת שנתי לטיפול משפחתי וזוגי מטעם מכון אדלר.

תעודת מטפל משפחתי וזוגי מוסמך – מטעם האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין ניתנת לתלמידים העומדים בקריטיריונים, בסיום צבירת שעות ההתמחות הנדרשות על-ידי האגודה.

 

[/vc_toggle] [vc_toggle title=”האם הרקע שלי מתאים לקבלת הסמכה ע”י האגודה לטיפול משפחתי וזוגי?” open=”false” width=”1/1″ el_position=”first last”]

על כל תלמיד לבדוק את התאמתו לקבלת ההסמכה כמטפל משפחתי וזוגי – מול האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין. להלן הקישור לאתר האגודה:

http://www.mishpaha.org.il/?CategoryID=198

 

 

 

[/vc_toggle] [vc_toggle title=”מה ההבדל בין התכנית שלכם לתכניות אחרות?” open=”false” width=”1/1″ el_position=”first last”]

תכנית הלימודים במכון אדלר ארוכה ומעמיקה, ולכן מאפשרת ללומד העמקה, גיבוש הזהות המקצועית כמטפל ורכישת כלים יישומיים בצאתו לעבודה בשטח.

בנוסף ללימודי הטיפול המשפחתי והזוגי, אנו מכשירים את הלומדים להתמחות גם בהדרכת הורים על פי הגישה האדלריאנית. מנסיוננו המקצועי, משפחות הפונות לטיפול סביב נושאים הקשורים ליחסי הורים וילדים לא פעם זקוקות גם להדרכת הורים.

בתכנית הלימודים ניתן דגש על תפיסת העולם האדלריאנית שהיא במהותה גישה חיובית המדגישה את הכוחות של המטופל ומבוססת על ערכים כגון: כבוד הדדי, עידוד, אמונה ביכולת הבחירה וביכולת לבצע שינויים בחיים ועוד.

 

 

 

[/vc_toggle]

פעילויות אחרונות

סדנה בנושא שינוי הרגלים

אי אפשר להעיף הרגלים רעים דרך החלון, צריך ללוות אותם לאט לאט החוצה במדרגות”...

לאמן את הרצון

סדרת מפגשים על אומנות הבריאה וההגשמה.

משיחה “קשה” לשיחת “למידה”

כמאמנים, פעמים רבות אנו נדרשים לאמן על מטרת קיום שיחה קשה בעיקר במצב בו...

פרוייקט הכלה ושילוב בבתי הספר

תוכנית מכון אדלר ליישום חוק הכלה והשתלבות הינה תוכנית מאושרת ע"י משרד החינוך. התוכנית...