הורות ומשפחה בארגון

לקבלת הקטלוג המלא לחצו כאן

בחברה המערבית בכלל ובישראל בפרט, הקוד החברתי שם את העיסוק ואת חיי הקריירה במקום הראשון, מבחינת משאבי הזמן והאנרגיה שמשקיע האדם. ההתפתחות הטכנולוגית המודרנית מעצימה את זליגת הזמן המוקדש לעבודה, אל תוך שעות הפנאי . כך, הופך האיזון בין חיי המשפחה והקריירה, לדק ביותר.

 

המשפחה מהווה את החוסן, העוצמה והכוח המניעים את העובד. עובדים המתמודדים עם קונפליקטים במשפחתם מגיעים למקום העבודה עם אנרגיות מועטות ומתקשים ליצור, לקדם ולממש את עצמם בארגון באופו מיטבי.

מתן מענה לצרכי העובדים, כלים יישומיים והעשרה בתחומי החינוך, הזוגיות, גידול הילדים ואווירה במשפחה ייאפשרו לעובדים להתנהל באופן מאוזן ובריא יותר.

מכון אדלר הינו מלכ”ר הפועל בישראל משנת 1963 לקידום ופיתוח מערכות היחסים במעגלי החיים המרכזיים של העובד: משפחה, עבודה וחברה, ומציע למעסיק ולארגון מגוון כלים מקצועיים להגברת תחושת האיזון בחיי העובד, ולשיפור תפקודו המקצועי.

אנו מציעים לארגונים מגוון רחב של הרצאות בנושאי הורות ומשפחה,

לדוגמא:

תחושת שייכות-הילדים שלנו באמת צריכים?

אנחנו קונים להם, עושים להם, מסיעים אותם, ודואגים לשלל הפעלות… אבל נראה שזה אף פעם לא מספיק. איך זה שאחרי כל הנתינה שלנו הם עדיין מתוסכלים, בועטים ולא מרוצים?!

בואו נדבר רגע מה הילדים שלנו באמת-באמת צריכים ואיך ניתן לנתב את כל האנרגיה שאנחנו מוציאים למקומות הנכונים.

דימוי עצמי-המפתח להצלחה

דימוי עצמי חיובי, אופטימיות ואמונה בעצמי הן המתנות המשמעותיות ביותר שהורים יכולים להעניק לילדיהם. כיצד נוכל להשפיע על האופן בו הילד תופס את עצמו? איך נחזק את תחושת המסוגלות ואילו כלים יש בידינו בכדי לנטוע בילדים תחושה של אמון? בהרצאה נלמד לעומק על חשיבות ומאפייני הדימוי העצמי ותרכשו כלים אפקטיביים להעצמת הדימוי העצמי של הילדים.

 

אווירה משפחתית

איזו אווירה משפחתית יש אצלנו בבית, על מה היא משפיעה ואיך נעשה אותה טובה ונעימה יותר? לכל בית יש חותם, והוא ניכר בהוויית החיים של המשפחה. בכל משפחה יש לו צבע וגוון שונה, ייחודי. בהרצאה יתאפשר לנו לזהות את הגוונים השונים ולהבין למה זה חשוב, ואיזה תפקיד יש לאווירה המשפחתית בתחושת הביטחון של כל אחד מבני הבית, ובהרגשת  השייכות למשפחה. באווירה משפחתית אנו כוללים מושגים והתנהגויות כמו: עידוד, ביקורת, ציפיות, שגיאות ומודל הורי לניהול קונפליקטים.

גבולות-כמה פעמים ספרת עד 10 (ושום דבר לא קרה!)

בעבר היה נהוג לומר כי הילדים פחדו שמא ההורים לא יאהבו אותם, בעוד היום, ההורים פוחדים שהילדים לא יאהבו אותם. כיצד ליצור יחסים של כבוד, כיצד להציב גבולות, מדוע קשה לנו לתבוע מהילדים להתנהג באופן התואם את יכולתם וכיצד ניתן לפתח יכולת לנקוט עמדה כלפי התנהגות הילד ולהיות מחויבים אליה בלי להרגיש אשמה ובלי לוותר.

בנוסף ניתן להזמין קבוצת הורים שתועבר בארגון וייעוץ פרטני לעובדים בתחומי הדרכת ההורים.

אתם מוזמנים להוריד את הקטלוג המלא שלנו ולהתרשם ממגוון ההרצאות והסדנאות בתחומי ההורות והמשפחה כאן

____

אשמח להגיע למפגש קצר אצלך, להציג בפניך את מגוון האפשריות ולעזור לתפור עבור הארגון שלך את הפתרון הנחוץ לכם מבחינת התוכן והתהליך.

רות דפני– אחראית על היחידה לארגונים ועסקים.

054-4900262

ruth@m-adler.com

——

פעילויות אחרונות

אימון לאורח חיים בריא

ורח חיים בריא הוא חלק מגישה הוליסטית שמתייחסת לבריאות הנפשית והגופנית כמשפיעות זו על...
תמונה ללימודי התמחות בהדרכת הורים לילדים על הרף האוטיסטי

התמחות בהדרכת הורים לילדים על הרצף האוטיסטי

תכנית שנתית להכשרת מנחים לעבודה עם הורים לילדים על הרצף האוטיסטי. הזדמנות לרכוש מקצוע...

בחינת הסמכה -באימון

ברכות על הגעתך לשלב מבחן הגמר. מהו מהבחן הגמר? מבחן הגמר של התכנית להכשרת...

הדרכות פרטניות במבצע קיץ

הדרכה פרטנית במחיר מוזל לחודשי הקיץ