תקשורת ארגונית

לקבלת הקטלוג המלא לחצו כאן

לצפייה בהרצאה מצולמת למנהלים: https://machon-adler.co.il/webinar/

יחסים בין בני אדם הם הכוח המניע את העולם

מכון אדלר מפגיש אנשים עם הדילמות המשמעותיות שלהם ביחסים מול אנשים אחרים: במשפחה, בזוגיות, בהורות ובעבודה. הייחוד שלנו במכון אדלר הוא ביכולת שלנו לרגש אנשים. לחבר אותם לחוויות האישיות שלהם ומתוכן ללמוד, לצמוח ולהתפתח. ההרצאות והסדנאות שלנו מחברות אנשים ברמה האישית ומייצרות חוויה של למידה משמעותית לטובת מיקסום אישי ומקצועי בארגון.

משיחות עם עובדים שעוזבים ארגונים עולים המשפטים: “לא ראו אותי”, “לא הרגשתי שאני תורם משהו”, “לא הרגשתי שמקשיבים לי”.. את כל אלו אנו מלמדים ארגונים ומנהלים איך לעשות את זה באמצעות כלים מעשיים המתאימים ליישום החל ממחר בבוקר.

אנו מלמדים עובדים:

  • איך להציב את הגבולות המתאימים להם מבלי לפגוע במוטיבציה וביחסים שלהם עם אנשים אחרים.
  • איך יוצאים ממאבקי כוח ועוברים לשיתוף פעולה.
  • איך שיתוף מייצר מחויבות ו engagement המאפשר לכל עובד לממש את עצמו.
  • איך לגרום לאנשים להרגיש נחוצים ומסוגלים-מה שיגרום להם להישאר בארגון.
  • איך מייצרים אווירה מיטבית ואפקטיבית ואיך ניתן לנהל עובדים ממקום של כבוד ולא ממקום של סמכות.

אנו מעבירים הרצאות וסדנאות בנושאים מגוונים הקשורים ליחסים במטרה לקדם את הקשרים המיטיבים בעבודה, להפחית קונפליקטים, לעזור לעובדים למצוא את מקומם ולמנהלים לנהל באופן אפקטיבי ומכבד.

מבחר סדנאות לדוגמא:

שימור עובדים-תחושת שייכות

תחושת השייכות והמשמעות של עובדים בארגון תופסים את המקום הראשון והמרכזי בשביעות רצון עובדים ונאמנותם במקום העבודה. (בשונה משכר או תנאים כפי שחלקנו חושבים..) תחושת שייכות (engagement) היא המניע העיקרי בשימור העובדים בארגון. לכולנו חשוב להרגיש שאוהבים אותנו, מעריכים אותנו ולשמוע מילים טובות, כאנשים בכלל וכעובדים בפרט.

השגת תחושת השייכות בקרב עובדיכם אינה משימה בלתי משגת, ההפך הוא הנכון, אתם תתפלאו עד כמה קל לייצר אותה, ברגע שמכירים בחשיבותה ואת הכלים להשגתה.

מטרה משותפת בעבודת צוות

עבודה בצוות הינה הכרחית בתקופה זו, בה לכל עובד מיומנות ייחודית ונדרשת עבודה משותפת להשגת מטרות ארגוניות רבות. העבודה בצוות יכולה להיות מקור להפריה ותמיכה או לחיכוכים ותחרות. אז איך עובדים יחד מבלי “לבלוע” או “להיבלע”? איך משתפים חברי צוות מבלי להרגיש מאוימים ומה עושים כאשר נוצר קונפליקט פנימי בין העובדים?

בסדנה נלמד איך מפתחים אווירה חיובית לשיתוף פעולה בצוותים, מהם הכלים לתקשורת מיטבית וכיצד מייצרים מטרה משותפת לכלל השותפים בצוות.

 ניהול קונפליקטים מתוך תחושת ערך

שגרת העבודה מהווה קרקע פורייה להתפתחות קונפליקטים ומאבקים בין עובדי הארגון.       

זה ברור ומובן שכל עובד מסתכל על “חלקת האלוהים הקטנה שלו” ועל היעדים שלו, אך מה עם התמונה הגדולה? בניהול קונפליקט אנו מונעים משפע של סיבות שאינן ענייניות (כדוגמת אגו), ואלו מפעילות אותנו. בסדנה זה תוכלו להבין לעומק את בסיס הקונפליקט ולרכוש כלים על ניהולו באמצעות תקשורת ושיח מכבד, ענייני ומקדם.

עובדים בחיוביות

“לקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב”. זה לא מובן מאליו לקום בבוקר בחדווה ובשמחה לקראת עוד יום עבודה. תחשבו על כך שבאפשרותכם לייצר בארגון שלכם מציאות חדשה 

ועובדים שקמים בכל בוקר עם שיר חדש בלב. איך מייצרים יחסים טובים יותר? איך הופכים אקטיביים ועובדים בחיוביות? בכל הסוגיות האלו ובנוספות נדון בהרצאה מרתקת על פסיכולוגיה חיובית.

 

אתם מוזמנים להוריד את הקטלוג המלא שלנו ולהתרשם ממגוון ההרצאות והסדנאות בתחומי תקשורת ארגונית כאן

 

במכון אדלר צוות של מרצות ומנחות מנוסות העוסקות בתחום שנים.

מרצות בארגונים מול קהלים גדולים וקטנים. לצוות המנחות נסיון רב בליווי תהליכים עסקיים מורכבים של מגוון חברות וכן עבודה מול מגוון דרגי העובדים -מעובדים זוטרים ועד לחברי הנהלה בכירה.

 

אשמח להגיע למפגש קצר אצלך, להציג בפניך את מגוון האפשריות ולעזור לתפור עבור הארגון שלך את הפתרון הנחוץ לכם מבחינת התוכן והתהליך.

רות דפני
מנהלת קהילה ושיתופי פעולה
מכון אדלר
054-4900262
[email protected]

לפייסבוק של היחידה לארגונים לחצו כאן 

פעילויות אחרונות

סדנה בנושא שינוי הרגלים

אי אפשר להעיף הרגלים רעים דרך החלון, צריך ללוות אותם לאט לאט החוצה במדרגות”...

לאמן את הרצון

סדרת מפגשים על אומנות הבריאה וההגשמה.

משיחה “קשה” לשיחת “למידה”

כמאמנים, פעמים רבות אנו נדרשים לאמן על מטרת קיום שיחה קשה בעיקר במצב בו...

פרוייקט הכלה ושילוב בבתי הספר

תוכנית מכון אדלר ליישום חוק הכלה והשתלבות הינה תוכנית מאושרת ע"י משרד החינוך. התוכנית...