תו תוכן

תו תוכן של מכון אדלר

תו התוכן, של מכון אדלר, הינו תו המאשר כי המוצרים הנושאים אותו נבדקו ונמצאו נאמנים לערכי הגישות ההומניות ואינם מכילים תוכן פוגעני או מפלה.

תו התוכן ניתן במכון אדלר למוצרים בעלי תכנים ומסרים הומניסטיים, שיוויוניים, בלתי פוגעניים, המכבדים כל אדם ללא קשר לדתו, מוצאו, מינו, מעמדו החברתי, מעמדו הכלכלי, תפקידו וגילו.
תו התוכן יאפשר ללקוח, הנחשף להיצע רחב מאוד של מוצרים, לקבל החלטת רכישה מושכלת ולהבטיח שהמוצר תומך בערכי חברה ומשפחה – שוויוניים, דמוקרטיים והומניסטיים.

מוצרים שקיבלו תו תוכן:

  • משחקים וערכות למשפחה
  • ספרי ילדים
  • ערכות וקלפים טיפוליים
  • ספרי עיון

מטרות תו התוכן

תו התוכן יעודד כתיבה, שיווק וצריכה של מוצרים המכבדים כל אדם באשר הוא אדם
תו התוכן יאפשר לצרכנים לזהות מוצרים אשר מכילים תכנים ומסרים התומכים בערכי חברה ומשפחה הומניסטיים, שיוויונים ודמוקרטים.
תו התוכן יעודד את הצרכנים להעדיף מוצרים אלה על פני אחרים
תו התוכן ימנע חשיפת ילדים ומבוגרים למסרים פוגעניים ומפלים

לתו התוכן יתרונות רבים:

ללקוח – שפע המוצרים הרב הקיים היום מקשה על לקוחות להעריך, להשוות ולבחור את המוצר המיטבי עבורם ועבור ילדיהם, תו התוכן יסייע ללקוח בתהליך הבחירה והרכישה.
תו התוכן יבטיח ללקוח שהמוצר אותו הוא מכניס הביתה אינו פוגעני ואינו מפלה בתכניו, מסריו וסגנונו.
הופעת תו התוכן על גבי המוצר מהווה כלי עזר קל ונוח המצטרף למכלול שיקולי הלקוח בבואו לרכוש מוצר.
ליצרן / למחבר – לאור העלייה במודעות לנושא זכויות האדם והילד בארץ ובעולם, ולאור היצע המוצרים המתחרים בכל נישה, תו התוכן יאפשר לבדל ולשפר את תדמית המוצר ויעניק לו יתרונות שיווקיים רבים – שיפור המוניטין, יתרון יחסי כלפי יצרנים שמוצריהם אינם מסומנים בתו תוכן, שיפור באיכות המוצר על ידי התאמתו לדרישות תו התוכן.
לחברה הישראלית – חשיפה לתכנים פוגעניים ומפלים משפיעה (באופן מודע ולא מודע) על הנחשפים – על התנהגות, דרך חשיבה, סגנון דיבור וכו’. צימצום הצריכה של מוצרים פוגעניים ועידוד צריכה של מוצרים המקפיים על מסרים הומניסטיים ישפיע על האקלים החברתי בו כולנו חיים.

למה מכון אדלר ?

מכון אדלר פועל בישראל מזה למעלה מ-50 שנים ומפעיל שלוחות וסניפים בכל רחבי הארץ והינו מותג ידוע, בעל מוניטין. מכון אדלר פועל בשיתוף פעולה עם משרד החינוך ועם מוסדות אקדמיים וציבוריים, שותף ומוביל פרויקטים חברתיים רבים ומעורב בתהליכי חקיקה וביוזמות לשינוי ושיפור פני החינוך והחברה בארץ.
המכון פועל כעמותה ללא מטרות רווח ומתקיים כיישות כלכלית עצמאית ללא תמיכה ציבורית או פרטית. תו תוכן הניתן ע”י מכון אדלר הינו בלתי תלוי ומונע משיקולים מקצועיים בלבד.

לפרטים ולהגשת מוצרים לקבלת תו תוכן:
דורית מכבי, מנהלת ספריה ומוצרי תוכן [email protected] / 09-9727913

מוצרים שקיבלו תו תוכן: לכל המוצרים >>