Search
Generic filters
Search
Generic filters

משחקים מומלצים

ספרים מומלצים

ארנב חד קרן בעל כנפים

סופר/ת : עומר פרלמן ענבל בירון

68

סופר/ת : עומר פרלמן ענבל בירון
5/5

68

מבצעי השבוע

פשוט זה לא

אם אתם הורים אולי שאלתם את עצמכם: מה ילדים באמת צריכים? מהן הדרכים לגדל ילד אחראי? למה הבכי של ילדינו מוציא אותנו מדעתנו? איך נהפכנו לצעצוע מועדף? איך מגשרים על חילוקי דעות בין בני הזוג? איך מגיבים למריבות בין אחים? מי רצה ילד מוצלח ולא קיבל? למה נחוצים חוקים וגבולות? איך מיישמים אותם? מה עושים כשהילדים צמודים כל היום למסכים? "פשוט זה לא" הוא מדריך מעשי, קצר וממוקד להורים שכתוב בגובה הלב ובשפה קולחת, ובו עקרונות ודרכי פעולה הנותנים מענה לשאלות הללו ולעוד רבות אחרות. בספר תפיסות ודרכי חינוך יישומיות שעוזרות לשפר את האווירה בבית ואת היחסים עם הילדים, להתמודד עם מצבים מורכבים, וגם מעודדות אותנו לבטוח יותר בעצמנו ובילדינו. כולן מתבססות על התיאוריה הפסיכולוגית החיובית וההומנית של אלפרד אדלר. לד"ר נאוה כהן ניסיון רב בהנחיית קבוצות הורים לצעירים ולמתבגרים, בהדרכת הורים וצוותי חינוך ובהכשרת מנחים להנחיית הורים במכון אדלר. בעבר, הקימה וניהלה בשותפות את תחום הגיל הרך במכון ברנקו וייס, הדריכה סטודנטיות במכללת סמינר הקיבוצים, כתבה את הספר "חושבים בגן". לנאוה תואר שלישי בכימיה והיא בוגרת בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית.
80

האומץ להיות בלתי מושלם

האומץ להיות בלתי מושלם- יומן מסע הורי שמי שירלי בן יאיר – מנחת משפחות, מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך. עמלתי במהלך השנה וחצי האחרונות על מוצר מאד יחודי ומוצלח! ואני נרגשת להציג אותו בפניכם- האומץ להיות בלתי מושלם- מסע יומן אישי. בימים בהם להורים אין זמן או יכולת לקרוא ספרי הדרכה ארוכים, פיתחתי יומן מסע הורי אשר בו שזורים חלומות הוריים אשר נאספו בסדנאות הורים שהעברתי, ומשם תרחישים אפשריים הפוגשים כל הורה בכל גיל… המחברת היא בעלת כריכה קשה ועם דפי שורות אשר בין נושא לנושא יש "טיפים" כיצד אפשר לפעול בכל מצב עם הדרכה הורית מובנית. בתחתית כל עמוד יש משפט השראה והעצמה להורה – משפטים מקסימים ומרגשים. ההורות היא לא מדע מדויק ויש הרבה סגנונות הורות והמחברת באה להרחיב מגוון דרכים לפעולה בצמתים שונים. ניתן להשתמש במחברת כרשימת קניות או מטלות שבועיות וניתן להפוך *אותה לספר זכרונות הורי ולכתוב בה את כל הרהורי לבכם, אתגרים, חוויות וסיפורים שלא תרצו לשכוח לספר לילדים שלכם על עצמכם ועליהם כשיהיו בוגרים יותר ויעלעלו בה)..
50

אל תוותרו עלי

מה מתרחש בליבם ובמוחם של ילדים וילדות עם הפרעת קשב ולקויות למידה? מה עובר עליהם באמת? כיצד הם יכולים בכלל להצליח להתמודד עם הסביבה ועם עצמם? שמר ארזי היה ילד כזה בדיוק. הוא נכשל בלימודים, התקשה במסגרות חברתיות, והערכה העצמית שלו הייתה נמוכה מאוד. בגיל עשרים ושתיים, כאשר אובחן לראשונה, הוא החל במסע ארוך ומלא אתגרים שהוביל אותו לייעודו: מומחה להפרעת קשב ולקויות למידה, שעוזר לילדים כמותו. “אל תוותרו עליי” הוא ספר חובה לכל הורה לילדים עם הפרעת קשב ולקויות למידה, ולכל מורה וכל מי שעוסק בתחום. בשפה ישירה שמר מכניס את הקוראים אל עולמו הפנימי, משתף אותם באתגרים – משליט סדר בדרכי האבחון וההתערבות הרצויות, מעניק תובנות חשובות, דרכי התמודדות יעילות עם הקשיים הגדולים ואינספור עצות מעשיות לשיפור חיי היומיום. שמר ארזי בוגר תואר שני בחינוך מיוחד ומומחה להפרעת קשב ולקויות למידה. כעשרים שנה עוסק בהתערבות פרטנית, ליווי הורים , הרצאות וסדנאות הן לאנשי מקצוע והן לקהל הרחב.
72

לרעות יש כבר סבלנות

לרעות אין בכלל סבלנות. למי יש? כמה פעמים ביום אנו מבקשים מילדינו – או מעצמנו – לחכות, להמתין, להתאזר בסבלנות – דווקא כשרוצים עכשיו ומיד! גם הילדה רעות מחפשת סבלנות ומרגישה שהיא זקוקה לה מאוד במקרים רבים: בתור למשחק, בציפייה ליום ההולדת, בנסיעה מתמשכת, בהמתנה לחופשה משפחתית בקיץ וגם כשהיא מחכה קצרת רוח לאח או אחות שייוולדו לה. בסיפור לובשת הסבלנות צורה מוחשית והופכת בת לוויה זמינה ורצויה – לרעות, ולכל מי שמחפש אותה בקוצר רוח, כי כבר אין לו סבלנות…
35

מה כדאי לעשות?

הספר פונה אל הילד בגובה העיניים ומאפשר לו להרגיש שהוא מובן, שהפחד שלו טבעי, שיש דרכים להתגבר עליו, שיש פתרונות ושזה בידיים שלו. ספר קרטון ייחודי ובו כל עמוד שמאלי נפתח פעמיים. בספר מופיעות שבע התמודדויות יומיומיות בחייו של כל ילד ובכל פעם נשאלת השאלה: “מה כדאי לעשות?”. מיד לאחר פתיחת העמוד השמאלי בפעם השניה, יתגלו הצעות לפתרון של מרשמלו החתולה, שוקו הפיל וטופי הקוף. כל ההצעות מבוססות על התמודדות דרך מחשבה, נשימה ותנועה. תוך כדי קריאה בספר הילדים מוזמנים להצטרף בביצוע התנועות, מה שהופך את הקריאה בספר לפעילה ומהנה אפילו יותר.
60

ההצלחה שהתחבאה

דָּן הִתְיַשֵּׁב בַּפִּנָּה, בּוֹשׁ וְנִכְלָם: “אֲנִי לֹא מַאֲמִין שֶׁאִכְזַבְתִּי אֶת כֻּלָּם. “הַתַּחֲרוּת רַק הֵחֵלָּה וַאֲנִי כְּבָר בַּחוּץ, לֹא הִצְלַחְתִּי – וְכָל הַשְּׁאָר רַק תֵּרוּץ”. ספר הילדים “ההצלחה שהתחבאה” מאת רועי בן-מנחם, הוא ספר ילדים נפלא שנוגע בחוויות שקורות לכולנו. אין אדם שלא ציפה להצליח או רצה להצליח ונכשל – לפחות פעם אחת בחייו, ואין אדם שלא חש אכזבה לאחר כישלון. השאלה החשובה היא מה עושים עם תחושת האכזבה. בשביל דן, העידוד של חברו יובל היה דרך חיובית להתמודד עם המצב. ומה בשבילכם?
59
קודם
הבא

משחקים וערכות קלפים

במבצע

אמ"ת או חובה

90

קודם
הבא

קניה בטוחה

תשלום מאובטח בתקנים מחמירים.
באזור האישי תוכלו לצפות בהיסטורית הרכישות שלכם.

משלוחים מהירים

המשלוחים שלנו יוצאים באותו היום ומגיעים תוך 3 ימים, גם לישובים מרוחקים!

תו תוכן

אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים שאושרו ע"י המומחים של מכון אדלר להורות ומשפחה

דילוג לתוכן